Виртуальная выставка-2014

Віртуальна виставка-презентація

«Сучасні заклади освіти Донеччини-2014»

Номінація: «Педагогічна майстерність — домінанта професійної діяльності вчителя»

Розділи віртуальної виставки

Розділ І. Методична мапа закладу

Назва навчального закладу Проблема, над якою працює
педагогічний колектив
Донецька загальноосвітня школа
І-ІІІ ступеню №85
8583020, м. Донецьк, вул. Кірова, 334,
тел.: 062 303-36-30
Сайт школи: school85.pp.ua
Використання інноваційних освітніх та інформаційно-комп’ютерних технологій з метою забезпечення високих результатів у навчально-виховному процесі в умовах впровадження Державних стандартів.
Професіоналізм педагога — це інтегральна характеристика вчителя. Педагог-професіонал — це артист, художник, письменник, співак, але за цих умов завжди залишається учнем. Добрий учитель постійно продовжує навчатися, оскільки педагогічна майстерність — це високе мистецтво навчання й виховання, яке постійно вдосконалюється.

Основні напрямки роботи колективу школи:

1. Розвиток, корекція й модернізація особистого потенціалу вчителя.

2. Опанування інтерактивними педагогічними технологіями.

3. Вдосконалення фахової майстерності педагогічних кадрів з метою забезпечення високих результатів педагогічної та навчально-виховної діяльності в умовах впровадження Державних стандартів.

4. Сприяння розвитку творчого потенціалу педагогічного та учнівського колективу; пропаганда перспективного педагогічного досвіду, інноваційних педагогічних технологій;

5. Організація співпраці з науковими установами, вищими навчальними закладами з питань підвищення кваліфікації та вдосконалення професійної майстерності педагогічних кадрів;

У школі створено 6 методичних об’єднань вчителів-предметників: філологічних наук (керівник Сізоненко Т.В.), точних наук (керівник Шудрук Н.М.), природничо-гуманітарних наук (керівник Гонтар Г.А.), спортивно-естетичного циклу (керівник Матрьоніна Н.С.), учителів початкових класів (керівник Павлій Н.В), класних керівників  (керівник Сапригіна В.В.)

В школі працюють творчі групи «Моніторинг якості освіти» (керівник Ряшко С.В.), «Новий Державний стандарт в початковій та основній школі» (керівник Перенчук В.К.), Школа молодого вчителя (керівник Шльонська Н.Л., наставники Сапригіна В.В., Кучма С.О, Гончарова Л.О.).

В процесі роботи над єдиною науково-методичною проблемою учителя школи активно приймають участь у навчальних семінарах «Імідж педагога як запорука професійного успіху», «Структура та організація процесу навчання», «Впровадження інноваційних проектів у виховний процес школи», психолого- педагогічних консиліумах «Адаптація учнів 1 класів», «Адаптація учнів 5 класів», в умовах впровадження Державних стандартів, семінарі-практикумі «Використання ІКТ в навчально-виховному процесі», створюють посібники та електронні  підручники за окремими темами предметів.

Колектив школи працює над проектами «Майбутній першокласник», «Впровадження інформаційно-комп’ютерних технологій в навчально-виховний процес», «Обдарований учень».

Використовуються нові форми методичної роботи: майстер-клас, аукціон педагогічних ідей, семінари-тренінги, вебінари, розробки персональних сайтів.

Розділ ІІ. Відеоекскурсія

1. Рекламний відеоролик

Педагогічна майстерність — домінанта професійної діяльності вчителя

вв

2. Презентація передового педагогічного досвіду

Сначала  мы учим своих учеников, затем сами учимся у них…

Ряшко Светлана Васильевна, учитель физики,
специалист высшей категории, «учитель-методист»

ряшко

Инновационные методики на уроках литературы

Шленская Наталья Леонидовна, учитель русского языка и литературы,
специалист высшей категории, «старший учитель»

мастер класс

Презентация опыта работы

Кучма Светлана Александровна, учитель начальных классов,
специалист высшей категории

Кучма

Умеет учить тот, кто учит интересно

Мороз Лариса Петровна, учитель начальных классов,
специалист 1 категории

мороз

Мастер библиотечного дела

Деревянко Светлана Владимировна, библиотекарь школы, специалист

библиотечное дело

3. Відеозал

Воспитательная работа в школе

воспитательная работа

Презентация для родителей будущих первоклассников 2013-2014г.г.

презентация для родителей будущих первоклассников

Год детского творчества в школе

год детского творчества

Видеоролик «Правила дорожного движения–2013»

правила дорожного движения

«КиндерЛенд 2012» — Летний оздоровительный лагерь

киндерлэнд

Пришкольный лагерь «Росинка» 2012-2013

ро

4. Фотогалерея « Новорічний калейдоскоп»

Розділ ІІІ. Бестселер сучасної педагогіки

1. Електронні посібники

Мини-учебник. Имя существительное.

Сизоненко Тамара Викторовна, учитель русского языка и литературы, специалист высшей категории

сизоненко

Учебные пособия для будущих первоклассников. Наши достижения.

подарок

Мини-учебник. Одномерные массивы данных